Alüminyum Lama

Alüminyum Lama

Geçmişten günümüze doğada en çok çıkarılan elementlerden biri de alüminyumdur. Bu durumdan dolayı da kullanım alanı oldukça geniştir. Kullanıldığı alanlardan biri de lama üretimidir. Bahsetmiş olduğumuz bu Alüminyum Lama ise uzunluk ekseni dikkate alınarak sıcak haddelenmiş, yassı forma sahip, dikdörtgen şeklinde ve dik kesitli üretilen bir üretim malzemesidir. İleri teknoloji kullanılarak üretilen bu malzemeler, standart olarak 6-12 m aralığında üretilmektedir. Fakat bu lamalar, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı ebatlarda da üretilmektedir. Bu durum da alüminyum lamaların tercih edilebilirliğini artırmaktadır.

Alüminyum Lama Kullanım Alanları

Alüminyum lamalar, pek çok faaliyet alanında kullanılan önemli bir üretim malzemesidir. Bu malzemelerin tercih edilmesinin nedeni ise korozyona karşı oldukça dirençli olmaları ve ikamelerine oranla uygun fiyatlı olmalarıdır. Bu sayede de üretiminde kullanılan ürünün uzun ömürlü olmasını sağlarken üretim maliyetlerinin de düşmesine büyük oranda katkı sağlamaktadır. Alüminyum Lama Kullanım Alanları ise genel olarak;

  • Gemi Sanayi,
  • İnşaat Sanayi,
  • Makina Sanayi,
  • Kalıp Sanayi,
  • Otomotiv Sanayi
  • Reklam Sektörü olarak ele alınabilir

Alüminyum Lama Fiyatları

Alüminyum lamalar, gelişen teknoloji ile beraber daha kaliteli ve farklı formlarda üretilmektedir. Üretiminde kullanılan hızlı kesim makineleri hatasız ve kaliteli ürünlerin üretilmesini sağlamaktadır. Alüminyum Lama Fiyatları ise çeşitli kriterler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Başlıca bu kriterler; üretim özellikleri, boyutu, kalınlığı, ağırlığı, satın alınan adet sayısı ve piyasanın mevcut durumudur.

Alüminyum lamalar, piyasada diğer ikamelerine oranla uygun fiyatla satışa sunulmaktadır. Fakat yine de kullanıcıların ürün satın alırken dikkatli olmaları gerekmektedir. Kullanıcıların bu ürünü satın alırken profesyonel firmalardan hizmet almaları gerekmektedir. Çünkü iş güvenliği standartları ve üretim maliyetleri gereği kaliteli ürünler tercih etmeleri faaliyet alanları için çok önemli olmaktadır. Firmamız da size doğru ürünler satın almanızda yardımcı olacaktır. Firmamız, alüminyum lama toptan satışı gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Ürün temininde her zaman hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlayan firmamız, garantili hizmet sunan güvenilir bir firmadır. Siz de iş kolunuza uygun alüminyum lamalar için sipariş vermek ve fiyat teklifi almak için web sitemizde bulunan irtibat bilgilerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.