Pirinç Lama
12 Haziran 2021

Pirinç Lama
Metal ham madde sektöründe yılların tecrübesiyle kaliteli ve uygun fiyatlı pirinç lama satışlarımız mevcuttur. Pirinç pek çok sektörde ham madde olarak kullanılmakta ve işlenerek yeni ürünler elde edilmektedir. Elektrik, elektronik, otomotiv, savunma sanayi, inşaat malzemeleri gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle kolay işlenmesi, korozyona karşı dirençli olması, ısı iletkenliğinin yüksek olması nedeniyle pirinç yoğun kullanım alanı olan bir metaldir. Uzun yıllar sektörde gösterdiğimiz hizmet tecrübesi ile yüksek kalitede pirinç üreterek müşterilerimize sunmaktayız. İçerik ve ebat olarak farklı siparişleri özenle hazırlamakta ve naklini sağlamaktayız. Kaliteli ve güvenilir ürünleri sunarak gönül rahatlığı ile kullanmanıza olanak vermekteyiz.

Pirinç Lama Özellikleri

Pirinç sarı metal diye de adlandırılmaktadır. Bunun başlıca sebebi içeriğinde bulunan bakır ve çinkodan kaynaklanmaktadır. Bakır oranı daha fazla olan pirinçte karışıma katılan çinko oranına bağlı olarak renk değişimleri olmaktadır. Standart bakır oranı %70, çinko oranı ise %30 olarak kabul edilmektedir. Bu değerler pirincin en dayanıklı olduğu oranlardır. Sektörde yaptığımız üretimde kullanmak durumunda olduğunuz pirinç, metaline göre farklı elementlerin uygun oranlarda karıştırılmasından oluşmaktadır. Üretim tesislerimiz farklı pirinç türlerini imal edecek kapasitede ve kalitededir. Sektörde uzun yıllar bulunmanın tecrübesi ve faydasıyla özenli karışımlar yapılmakta, kaliteden ödün verilmemektedir.

Sipariş ve Teslimat Süreci

Ham madde olarak kullanılan pirinç lama siparişlerinizi sektörünüzde üreteceğiniz ürüne özel seçmeniz gerekmektedir. Farklı alaşım, ebat ve ağırlıkta üretim yapma olanağımız bulunmaktadır. Bu nedenle siparişinize özgü üretim de yapılmaktadır. Siparişiniz uzman bir destek kadro tarafından özenle alınmakta ve hazırlanma sürecine girilmektedir. Nerede olursanız olun nakliye işlemleri özenle sağlanarak değerli ham maddeniz size hızlıca ulaştırılmaktadır.

Pirinç Lama Fiyatları

Kaliteli ve profesyonel hizmet ile siparişler hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. İsteğinize uygun olarak farklı alaşımlar özenle karıştırılmakta ve siparişleriniz imal edilmektedir. Pirinç lama fiyatları içeriğindeki alaşıma ve ağırlığa göre değişmektedir. Özellikle çinko karışımı fiyatı etkileyen önemli unsurlardandır. Çinko oranı arttıkça fiyat düşmekte ancak kalite artmaktadır. Maksimum çinko oranı %30 olarak kabul edildiğinden uygun oranlar sağlanmaktadır. Farklı ebat ve karışımlarda hazırlanabilen ürünlerin fiyat listesi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.