Pirinç Boru
21 Haziran 2021

Pirinç Boru

Pirinç boru işinizin durumuna göre farklı karışımlarda ve farklı ebatlarda hazırlanabilen bir yardımcıdır. Pek çok sektörde dayanıklılığı ve korozyon direncinin yüksekliği ile tercih edilmektedir. Ayrıca yüksek ısı iletkenliği mevcuttur. Pirinç ana maddesi bakır ve çinko karışımıdır. Boru sistemlerinde sektörün kullanımına uygun olarak farklı elementler eklenmekte ve sağlamlığı güçlendirilmektedir. Farklı özelliklerde ve isteğe bağlı üretimler yapılmakta olup istenilen ebatlarda kesim yapılarak teslimat sağlanmaktadır. Ham madde ihtiyaçlarının kaliteli ve düzenli bir şekilde karşılanması için online ve telefonla sipariş hattımız mevcuttur. Verilen siparişe uygun olarak hazırlanan ürünler korumalı olarak paketlenerek sevki sağlanmaktadır.

Pirinç Boru Özellikleri

Pirinç boru bakır ve çinko karışımından MS58 ve MS63 standartlarında üretilen pirinçten imal edilmektedir. Ana alaşım bakır ağırlıklıdır ve eklenen çinkonun durumuna göre renk değişikliği olmaktadır. Bakır, çinko karışımı sarımsı bir renk aldığından sarı metalde denilmektedir. Pirinç borular farklı sektörlerde farklı ihtiyaçlara cevap verdiğinden dolayı alaşıma kurşun, alüminyum, demir, nikel, kalay ve diğer metaller eklenebilmektedir. İçerik olarak farklı oranlarda eklenerek kaliteli pirinç borular üretilmekte ve ham madde olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Pirinç Boru

Pirinç boru sistemleri, kullanılacak sektörün özelliğine göre kesim yapılarak teslim edilmektedir. Bulunduğunuz sektörü ve ne amaçla kullanacağınızı sipariş sırasında bildirmeniz gerekmektedir. Profesyonel destek kadromuz sipariş konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Kalitemizle Kalite Yaratın

Aydınlatma ve dekorasyon, makine bağlantıları, mobilya sektörü gibi pek çok alanda kullanılan pirinç borular kaliteli olduğu zaman üretilen ürünlerde kaliteli olmaktadır. Sektörde yaşadığımız uzun tecrübe yılları ile kaliteden ödün vermeyen üretimler yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için değerlidir. Tüm üretimlerimiz siparişleriniz neticesinde belirlenerek hazırlanır. Siparişe uygun hızlı ve kaliteli üretimlerle müşterilerimizin kaliteli ürünler çıkarmasına katkı sağlamaktayız.

Pirinç Boru Fiyatları

Ham madde alımında siparişe uygun ürün almak oldukça önemlidir. Siparişle teslimat arasında yaşanacak en ufak bir hata ürünlerinizin oluşmamasına veya kusurlu çıkmasına neden olmaktadır. Sipariş sırasında ihtiyacınıza uygun ürünü seçmeniz bu nedenle önemlidir. Pirinç boru fiyatları seçtiğiniz ürünün içine konan metal alaşımlarına, ağırlığına ve boyutuna göre değişebilmektedir. Fiyat listesi ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, kaliteli ürünlerinizi hemen sipariş verebilirsiniz.