Bronz Lama
20 Haziran 2021

Bakır Lama

Bakır lama özellikle montaj işlemlerinde kullanılan dayanıklı ve işlemesi kolay bir üründür. Yassı olarak üretilen ürünlerimiz, montaj işlemlerinde ve genellikle sanayi ürünlerinde destek paneli olarak kullanılmaktadır. Lama demirlerinin kullanıcılar tarafından yüksek beğeniyle tercih edilmesindeki en önemli nedenlerin başında ise birbirinden farklı ölçülerde rahat ve kolay bir şekilde imal edilmesi gelir. İmalat süreçleri oldukça kolay olan lama demirler, yüksek akım ya da düşük akım voltaj dağıtım ve kontrol ekipmanlarında, trafolarda, topraklamalarda, elektrik panolarında ve santrallerde, yüksek voltajın kullanıldığı ticari ve sanayi yapılarda kullanılmaktadır. Bunun en önemli nedeni de bakır madeninin elektrik enerjisini taşıma ve iletmedeki yüksek verimliliği olarak kabul edilebilmektedir. Dünyaca kabul edilmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirdiğimiz bakır lama satışı ağırlık üzerinden fiyatlandırılmakta ve aldığınız ürüne göre değişiklik göstermektedir.

Bakır Lama Satışı

İhtiyaç duyduğunuz, birbirinden farklı ölçüde bakır lama demirlerine rahat bir şekilde ulaşabilmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm bakır lama ürünleri, rahat bir şekilde sizlere sunulmak için özel olarak depolarımızda korozyondan ve dış etkenlerden izole edilmiş bir şekilde konumlandırılmaktadır. Bakır madeni, paslanmaz oluşu ve kolay işlenebilirliği ile dış mekân projelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanımı basit şekilde işlenebilir olması dolayısıyla bin yıllar öncesine dayanan bakır madeni, günümüzde de oldukça yüksek satış miktarına ve geniş bir pazar alanına sahiptir. İhtiyacınız olan tüm bakır lama ürünleri için bakır lama satışı gerçekleştiren firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ağır Sanayide Bakır Lama

Ağır sanayi ve teknoloji alanında yüksek verimliliği sayesinde yoğun kullanım miktarlarına ulaşan bakır madeni kızıl rengiyle de oldukça dikkat çekicidir. Takı yapımı gibi işlerde dahi kullanılan bakır, dünyada en çok kullanılan madenler arasındadır. Firmamız sizlere bakır lama demiri ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla ve profesyonel bir şekilde ulaştırmak için yıllardır edindiği tecrübelerle hizmet vermeye devam etmektedir. Üretim süreçlerinizin aksamaması için profesyonel firmalardan satın alım yapmak oldukça önemlidir. Stoktan güvenli ve direkt satış, ekonomik fiyatlar için firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.