Bakır Kangal Boru
27 Haziran 2021

Bakır Kangal Boru

Tavlı sistemle standartlara uygun olarak ısıtma ve soğutma sistemleri için üretilen bakır borulardır. Tavlı üretim olduğundan kolay şekillenir, korozyana karşı yüksek mukavemet sergiler. Düşük oranlarda fosfor karışımı sağlanarak mukavemet gücü arttırılmaktadır. Yüksek dayanıklılık gösteren bakır kangal boru yüksek ısılara karşı etkin olarak kullanılabilir. Bakır kırmızı rengi, yüksek dayanıklılığı, elektrik iletiminin kuvvetli olması ve korozyana karşı direnci ile farklı alaşımlarla yaşamımızda yerini almış değerli bir metaldir. Yüksek kalitede üretilen bakır düz boru, kangal boru ve lwc olarak piyasaya sürülmektedir. Profesyonel bir çalışma neticesi boruların ağzı kapalı olarak müşterilere teslimi sağlanmakta uygun fiyat avantajları ile çalışılmaktadır.

Bakır Kangal Boru Sistemleri

Bakır kangal borusistemleri ısıl işlem görmüş bakırın çekme işlemine tabi tutulması sonucu oluşmaktadır. Ağız kısımları kapatılarak özel kutularla teslimi sağlanmaktadır. Standartlara uygun olarak yüksek mühendislik ile profesyonel bir şekilde üretilmekte ve kaliteden ödün verilmemektedir. Kangal borular ısıtma ve soğutma sistemlerinin vazgeçilmezidir. Bu sistemleri çalıştırmak için önemli bir yedek parça sayılır. Yüksek kalitede olmaması halinde üretilen sistemin çabuk bozulmasına yol açmaktadır. Bu nedenle sektörde tecrübeli ve profesyonel olarak üreten firmalardan almak gerekmektedir. Sektörde uzun yıllar metal ham madde ticareti ile iştigal eden firmamız profesyonel bir personel kadrosu ile çalışarak yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. Önceki çalışmalarımız sizler için referans niteliğindedir. Kangal borular şofben, kombi, klima, gibi ısıtma ve soğutma tesisatlarında kullanılmaktadır. Sistemlerinizin güvenle uzun yıllar çalışabilmesi için kaliteli ham madde seçimi oldukça önemlidir.

Bakır Kangal Boru
Bakır Kangal Boru

Bakır Kangal Boru Fiyatları

Bakır kangal boru standartlara uygun ebatlarda üretilmekte kesilmekte ve satışa sunulmaktadır. Üretim sırasında TS380, EN1057, EN12449, EN12451, EN13600 standartlarına uygun hareket edilmektedir. Üretilen sarmal kangal borular kolay bir biçimde şekillendirilerek kaynak işlemine tabi tutulabilir. Güvenle uzun yıllar kullanılacak kalitede kangal boru üretimi yapılmaktadır. Standart dış çap ve et kalınlığında üretim sağlanarak 20 ile 100 metre arasında kesilmektedir. İsteğe bağlı olarak sertlik derecesi arttırılmaktadır. Standart ölçü listemize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bakır Kangal Boru Fiyatları siparişin içeriğine göre farklılık gösterebilmekte ağırlığa bağlı olarak değişmektedir. Yüksek kaliteli ürünlerle tanışmak için bizimle iletişime geçebilir, standartlar dışında ihtiyacınıza uygun ebatlarda ürünler talep edebilirsiniz.