Alüminyum Tente Branda
13 Haziran 2021

Alüminyum Tente Branda

Halka açık alanlarda hava şartlarına karşı korunmak amacıyla açılan tente ve brandaların iskelet yapıları alüminyumdan imal edilmektedir. Alüminyum tente branda mekânın durumuna göre farklı özellikler göstermektedir. Standart olarak üretilen modelleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Tenteler özellikle işletme önlerinde makul ölçülerde gölge ve sığınma alanı yaratarak müşterilerin ilgisini çekmek için kullanılan gölgeliklerdir. Yeme içme sektörü gibi mekanlarda kapalı ancak ferah alanlar yaratmak için tente ve branda sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca pazar yerleri, fuar ve sergi alanları gibi yerlerde bu ürünlerin farklı versiyonları kullanılarak hem açık havadan faydalanılmakta hem de güneş ve yağmur gibi hava şartlarından korunma sağlanmaktadır. Sistemler tamamen alüminyum kaplama olabileceği gibi alüminyum iskelet yardımıyla kullanılan özel kumaşlarla da kaplanabilmektedir. Firmamızdan farklı iskelet yapıları ve tente, branda parçalarını sipariş edebilir, yüksek kalite ile tanışabilirsiniz.

Neden Alüminyum Kullanılır?

Tente ve brandalar açık alanlara kurularak kullanılan ürünlerdir. Açık alanlarda kullanılmaları hava şartları ile sürekli karşı karşıya kalmalarına neden olur. Hem onları destekleyecek hem de kullanım kolaylığı yaratacak bir elementle sabitlenmeleri ömürlerinin uzun olmasını sağlayacaktır. Alüminyum Tente Profilleri iskelet sistemleri alüminyum elementi kullanılarak imal edilir. Alüminyum yapı itibariyle hafif, dayanıklı ve darbelere karşı esnektir. Özellikle esneklik özelliği sayesinde her türlü hava şartında yüksek mukavemet gösterebilmektedir. Bu sayede fırtınalı, yağmurlu ve karlı havalarda esneyerek çatlama, kırılma yapmazlar. Hafif ve kullanışlıdırlar. Aynı zamanda maliyet olarak da oldukça uygundurlar. İşletmemiz yılların tecrübesiyle tente ve branda sistemlerinde özel alaşımlı alüminyum sistemleri kullanarak esneklik payını arttırmaktadır. Böylece daha kaliteli ve uzun ömürlü modeller ortaya çıkmaktadır.

Alüminyum Tente Branda

Alüminyum Tente Profilleri

Tente iskelet sistemleri mekânın yapısına ve ürünün kullanım durumuna göre farklı modellerde üretilmektedir. İşletmemizin tecrübeli mühendis kadrosu tarafından çizimi yapılan özel tente ve branda sistemleri de tarafımızca üretilmektedir. Standart olarak üretilen ve yağmur, rüzgâr gibi hava olaylarına karşı dayanıklılığı test edilerek çizimi yapılan Alüminyum Tente Profilleri listemizi inceleyebilirsiniz. Her türlü mekân ve üretime uygun çeşitlerimiz mevcuttur. Ayrıca tente ve branda seçeneklerinde iskelet dışında kalan parça üretimlerimizde bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız için iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.