Alüminyum Profil
13 Haziran 2021

Alüminyum Profil

Alüminyum kolay şekillendirilebilen, sertlik derecesi ayarlanabilen, hafif fakat buna mukabil oldukça dayanıklı bir elementtir. Alüminyum özel bir işlemden geçirilerek çok daha kullanışlı ve dayanıklı bir ürün olan alüminyum profil haline dönüştürülür. Bu yeni ürün pek çok alanda kullanım olanağı bulan oldukça kaliteli bir yapıdadır. Yaşam alanlarına modern görsellik, estetik katarken aynı zamanda hafif ve dayanıklı yapısı ile güven vermektedir. Yeni ürünün elde edilmesi için 500 derece ve üzerinde ısıtılarak eritilmesi, yüksek basınçla sıkıştırılması gerekmektedir. Alüminyum bu hale dönüştükten sonra kalıplara dökülerek her alanda kullanılabilir aksesuarlar haline gelmektedir. İşlemin modern makinelerde ve profesyonel ellerde yapılması çok önemlidir. Uzun yıllarda oluşan tecrübemiz ve hizmet kalitemizle en iyi ürünleri müşterilerimize sunuyor, isteklerinize göre kalıplar hazırlayarak memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Alüminyum Profil Çeşitleri

Model olarak standart modellerin yanı sıra kullanılacak yere özel çeşitler mevcuttur. Alüminyum profil çeşitleri aslında kulanım alanına özel üretilen şekillerden ibarettir ve bu şekiller işletmelerin aksesuar ihtiyaçlarını karşılar nitelikte olmak zorundadır. Kullanım alanı fazlaca olan bu element Alüminyum L Profil, Alüminyum T Profil, Alüminyum U Profil ve Alüminyum köşebent Profil olarak ana yapılara ayrılır ve hepsi firmamız tarafından satılmaktadır. Alüminyum profil pek çok aksesuara ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle mobilyalar, cam ve pencere sektörü, dış giydirme sektörlerinde fazlaca kullanılmaktadır. Her sektörün yaptığı işe özel kalıplarımız ve satışlarımız mevcuttur. Sitemizden mevcut satışa sunulan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca işletmenizin ihtiyacına uygun profesyonel tasarımlarla uygun kalıp üretimi de firmamızca sağlanmaktadır. İhtiyacınız olan kalıp modelini sipariş sırasında bizimle paylaşırsanız uyum içinde isteğinize uygun kalıp dökümü yapılabilmektedir. Firma olarak her ihtiyaca yönelik profesyonel hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

Alüminyum Profil Fiyatları

Alüminyum, yaşam alanlarında içsel nitelikleri ve doğada yoğun bulunması nedenleriyle fazlaca kullanım olanağı bulmuştur. Geri dönüşümde neredeyse tamamının dönüştürülmesi doğa dostu özelliğini ortaya koyarken, dayanıklılığı ve hafifliği ile her alanda kullanılmaktadır. Alüminyum profil fiyatları kullanım alanı fazlaca olduğundan ve yapılacak hizmete yönelik üretim gerçekleştiğinden sabit olmamaktadır. Siparişe göre uygun fiyat ve ödeme avantajları belirlenmektedir. Fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.