Alüminyum Dekoratif Profil
21 Haziran 2021

Alüminyum Dekoratif Profil

Alüminyum T profil, alüminyum dekoratif profil ve alüminyum soğutucu profil gibi pek çok farklı amaca hizmet eden profil firmamızda sizleri beklemektedir. Üretilen tüm alüminyum ve metal ürünlerin garanti bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden ya da firmamızdan bizzat satın aldığınız her üründe satın alınma tarihinden itibaren garanti süresi işlemektedir. Ürünlerin garantisi kargo aşamasında taşınmasını da kapsamaktadır. Şeffaf poşetler ile gelen kargoda eksik ya da yanlış profil teslimlerinden firmamız sorumludur. Bu sayede korkmadan, çekinmeden işletmeniz için profil sipariş edebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı yüksek kaliteli ve inavasyona uygun standartlardadır. Ürünlerimizde hasarlı üretim riski neredeyse tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Alüminyum Dekoratif Profil

Alüminyum Dekorasyon Profilleri

Son derece yaygın olarak kullanılan alüminyum dekorasyon profilleri sağlam ve estetik yapılarıyla her zaman için tercih sebebi olmuşlardır. Bu malzeme kanal ve boruların yer aldığı pek çok uygulama türü için son derece kullanışlıdır. Genel olarak inşaat ve yapı sektöründe kullanılan malzeme, otomotiv sektöründe de bir hayli önemlidir. Bu sektörlerin yanı sıra alüminyum profil ev aletlerinde, korkuluk üretimlerinde, mimari bileşenlerde ve bisiklet iskeletlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanılan her bir alüminyum profilin şekli ve boyutları farklı olsa da işlevleri benzerdir. İşletmeniz için en uygun olacak alüminyum profil boyutunun kaç olduğunu öğrenmek ister iseniz web sitemizdeki farklı alüminyum profilleri inceleyebilir, aralarından birini seçerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Alüminyum Dekorasyon Profilleri Önemi

Alüminyum dekorasyon profilleri önemi sanıldığından çok daha büyüktür. Ekstrüzyon işlemi sonucu alüminyum farklı ürünlere dönüştürülebilmektedir. Firmamız tarafından uygulanan bu işlem ile ihtiyaç duyduğunuz özel boyutlu alüminyum ürünlere kavuşabilirsiniz. Alüminyum alaşımından silindirik bir kütüğün ısıtılması, yumuşatılması ve ardından preslenmesi sonucu sizin istediğiniz boyutlara sahip alüminyum bir profil ortaya çıkmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ürünün daha karışık olması ve ekstrüzyon ile elde edilememesi durumunda C kanallar, çubuklar, çubuk borular, U kanallar, yapısal açılar, tüplü ürünler, I kirişler ve H kirişlerden oluşan geniş ürün yelpazemiz sizlerle olmaktadır. Tüm bu ürünlerimiz istediğiniz özelliklere sahip farklı boyutlarda alüminyumdan elde edilmektedir. Özel alüminyum profil üretim talepleriniz için bizleri arayabilirsiniz.