Alüminyum Profil
21 Haziran 2021

Alüminyum Çubuk Kare Dolu

Alüminyum çubuk kare dolu ürünler, profil çekim olarak hazırlanmaktadır. Alüminyum sektöründe sıkça kullanılan ürünlerden birisi olan kare profiller, oldukça rahat bir şekilde işlenmesi ve yüksek dayanıklılığa sahip olması nedeniyle; ağır sanayide makine mili olarak kullanılabilmektedir. İnşaat sektörü veya ağır sanayi imalatlarında kullanılan alüminyum profillerin kalitesi ve güvenilirliğinden emin olmak için firmamızla iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz. Alüminyum kare çubuklar, ağırlığı ve alaşımına göre fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle, ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olmak için ürün seçimini detaylı ve doğru bir şekilde yapmak oldukça önemlidir. Alüminyum kare profil ürünler, korozyona karşı özel olarak eloksal kaplama ile satışa sunulmakta ve böylece her türlü çalışma ortamına karşı rahat bir şekilde dayanabilmesi sağlanmaktadır. Alüminyum profiller otomotiv üretiminde, inşaat sektöründe ve merdiven korkuluğu imalatında da kullanılabilmektedir. Bu gibi birçok kullanım alanına sahip olması, alüminyum profillerin birçok sektör tarafından talep edilmesine neden olmakta ve bu nedenle fiyatların sürekli olarak değişkenlik göstermesine yol açmaktadır.

Alüminyum Çubuk Kare Dolu Malzeme Tedariki

Üretim ya da montaj alanında hizmet veren firmanızda kullanacağınız her türlü alüminyum çubuk kare dolu malzeme tedariki konusunda sizlere hizmet veriyoruz. Alüminyum çubuk malzemeler, ister içi dolu ister boş olarak çekilmiş olsun; rahat bir şekilde işlenebilmesi dolayısıyla sanayi için avantajlı bir üründür. Çeliğe karşı işleme, depolama ve doğayla uyumluluk konularında oldukça ciddi avantajları bulunan bir maden olan alüminyum ülkemizde de çıkartılması nedeniyle uygun fiyatlara tedarik edilebilmektedir.

Alüminyum Çubuk Kare Dolu Malzeme Üretimi

Birbirinden farklı birçok alaşıma sahip olması ve farklı formatlarda ekstrüzyon sistemiyle üretilebilen alüminyum profiller ağır sanayide kendisine geniş bir yer edinmiştir. Üretim konusunda farklı modeller ile imalat yapılıyor olması ile rahat bir şekilde aradığınız çeşidi bulabilmeniz konusunda imkan sağlamaktadır. alüminyum çubuk kare dolu malzeme üretimi sizler için dilediğiniz fiyat aralığında, alaşım ve ölçüde kolaylıkla sağlanmaktadır. Geniş bir yelpzede sunulan bu tasarımlar ile eşsiz kullanım olanakları elde edeceksinizdir. İhtiyacınız olan ürün çeşidi için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.